top of page

זאב מטלון אימון אישי ועסקי

מאמן אישי

מאמן עסקי

אימון  - אישי, עסקי, ניהולי, ארגוני, לפיתוח קריירה, מציאת עבודה, שיפור תקשורת עם הסביבה, שיפור תפקוד בבית ובעבודה, התמודדות עם דרישות סותרות מגורמים שונים וכו'.

 

זקוק/ה למישהו רב-ניסיון שיעזור לך להתמודד עם קושי או אתגר, ללא שיפוטיות וביושרה מלאה?

ZeevMatalon_imun ieshi icon.png

אימון אישי ועסקי

זקוק/ה למישהו רב-ניסיון שיעזור לך להתמודד
עם קושי או אתגר, ללא שיפוטיות וביושרה מלאה?

מישהו הגדיר אימון כ"עשיית הדברים שלא אוהבים כדי להיות מי שרוצים להיות". לכולנו יש הרגלים, שמונעים מאיתנו להגיע למימוש מלא של הפוטנציאל. כשזה קורה ברמה האישית, אנשים מרגישים לא מאושרים או מתוסכלים. כשזה קורה ברמה העסקית, מתווסף לכך חוסר התפקוד של העסק וכתוצאה מכך, הפסדים כלכליים.

אימון יעזור לזהות את ההרגלים המפריעים (מחשבות, רגשות והתנהגות), לגלות מה עומד מאחוריהם, ולהחליף אותם בהרגלים מקדמים יותר, המותאמים לכל אחד באופן אישי.

הקלישאה ש"כשעושים אותם הדברים, מגיעים לאותן תוצאות" היא נכונה. הבעיה היא שאנחנו לא שמים לב שיש בהתנהגותנו דפוסים קבועים וקשה לעשות שינוי.

בתהליך אימון, המתאמן יכול לשפר את התקשורת עם הסביבה, יעילותו, הורדת מתח/לחץ, מציאת עבודה, שיפור בניהול עצמי במסגרת הזמן, קבלת החלטות, מציאת זוגיות, התמודדות עם פחדים וחרדות, חוסר סיפוק ותסכול, ובעצם כמעט כל התנהגות המונעת הצלחה ואושר.

אימון מתמקד בצמיחה באמצעות מיצוי עוצמות אישיות, התגברות על מחסומי גדילה ומימוש מלא של הפוטנציאל דרך חקירה ולמידה מתמדת. בתהליך אימון מפותחים "שרירי ההצלחה" ונבנית יכולת חדשה להשגת תוצאות.

אימון הוא שותפות "בגובה העיניים" שמאמינה ביכולת של האדם להגשים את עצמו ולחיות חיים מלאים. גישת האימון מאמינה שכל אחד באופן טבעי הוא יצירתי, בעל פוטנציאל ויש לו תשובות לכל השאלות. הטכניקה של האימון מכוונת את האדם למצוא בתוכו פתרונות לכל אתגר שהוא פוגש בחייו וליצור לעצמו את המציאות שאליה הוא שואף ואותה הוא בוחר לחיות.

האימון – שאינו יעוץ, טיפול או מתן עצות – יכול לעסוק בפרויקטים אישיים מוגדרים, בהצלחה בעסקים, או בתנאי החיים הכלליים שלך כמתאמן.

אימון עסקי

מנהלים בעסקים- עצמאים או שכירים - נתקלים פעמים רבות באתגרים שבהם עליהם להתגבר על תכונותיהם האישיות, פחדים והימנעות, כדי להשיג את מטרותיהם.

 

באימון עסקי המתודולוגיה של האימון משרתת את המתאמן בזירה העסקית: כיצד החוזקות והמגבלות שלו באות לידי ביטוי בהתנהלות ובקבלת ההחלטות. באימון מזוהות ההתנהלויות המקדמות וההתנהלויות המעכבות את התפתחות העסק, ואני מלווה את המתאמן בהעצמה ובשינוי, להתמודדות אמיצה ומיטיבה עד להשגת המטרות.

אימון למציאת עבודה ושינויים בקריירה

מי שמובטל ורוצה לעבוד, מי שעדיין עובד ורוצה להחליף עבודה, או כל מי שהעבודה הנוכחית לא מספקת אותו - לכולם מכנה משותף אחד בסיסי: הם משתוקקים למשהו שהם לא מצליחים לקבל בהווה והם לא תמיד יודעים לעשות את הצעדים הנכונים כדי להשיג את מבוקשם.

אימון לקריירה מספק את המקום האידיאלי להגדיר בבהירות את המטרות העתידיות, כיצד לרכז אנרגיות חיוביות להצלחת הצעד המשמעותי להשגת השינוי המיוחל.

זאב עובד כעצמאי במסגרת של בית ספר לאימון "לוגוס" מזה כשנתיים והינו מאמן, מתרגל וסופרויזר.

 

זאב מאמן מחויב, אכפתי, מקצועי ורציני. הוא משלב גישות אימון שונות ואנו מקבלים מתלמידינו משובים נהדרים על תהליך האימון שלהם איתו.

 

זאב אדם מקסים, כנה ועם לב גדול.

 

ממליצה בחום!

 

אילת לבנון

מייסדת ביה"ס "לוגוס" ומאמנת בכירה

ZeevMatalon_Sadnaot icon.png

סדנאות וליווי מנהלים בארגונים

 בנית תכנית הדרכה, העברת סדנאות וליווי מנהלים ועובדים להשגת מטרות הארגון.

argaz_icon.png

ארגז הכלים של זאב

אימון וסדנאות בהתנסויות חווייתיות – סדרה של משחקים, תרגילים, שאלונים, סיפורים ועוד, המיועדים למאמנים, מנחי קבוצות וסדנאות, אנשי הדרכה בארגונים. 

ZeevMatalon_supervision icon.png

סופרוויז׳ן למאמנים

ליווי לאנשים שכבר עוסקים בתחום וכמובן בהתאמה לרמת הידע, הוותק והצרכים של המודרך.

ניתן לקיים ייעוץ בשיחה פנים אל פנים, בטלפון או בשיחת וידאו ואפילו באימייל. השאירו פרטים ואחזור אליכם

cloude.png

או התקשרו

lobaomatalon

cloude.png
bottom of page