זאב מטלון זופרוויז׳ן למאמנים

אני סופרוויזר (מדריך) מוסמך ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל, בעל ניסיון רב בהדרכת אנשי מקצוע.
 

הדרכה זו איננה קורס מאמנים או מנחים - אלא ליווי לאנשים שכבר עוסקים בתחום וכמובן שהיא מותאמת לרמת הידע, הוותק והצרכים של המודרך.

סופרוויז׳ן למאמנים

(יחידים וקבוצות)

הדרכה לקראת עלייה בדרגה בלשכת המאמנים

כדי לקבל דרגות באימון (מקצועי ובכיר), לשכת המאמנים דורשת - בנוסף לשעות אימון - גם שעות הדרכה עם מדריך מוכר. מאמנים המודרכים על ידי יכולים לצבור שעות הדרכה לאורך כל חייהם המקצועיים וכאשר ירצו לבקש דרגה, חובתם מולאה!

הדרכה שוטפת למאמנים ומנחי סדנאות

אימון והנחיה קבוצתית הם מקצועות קשים לעוסק בהם,
בגלל האחריות שבעיסוק בבני אדם ובגלל הבדידות הגדולה שבעיסוק.


בכל המקצועות הטיפוליים העוסקים בבני אדם, מקובל ליווי של מדריך, כדי לעזור לזהות נקודות עיוורות של איש המקצוע, לחשוב יחד על אסטרטגיות, להתלבט בשאלות אתיות ולדון בדילמות שעולות בעבודה היומיומית.

מאמנים ומנחים אשר רוצים להתפתח במקצוע ולחדד את "כלי העבודה" שלהם, חייבים להיפגש באופן תדיר עם בעלי מקצוע מקבילים ולדון יחד במקרים, דילמות שהתמודדו איתם, קשיים שפגשו ולמידה של כלים חדשים.

סדנאות וליווי מנהלים בארגונים

 בנית תכנית הדרכה, העברת סדנאות וליווי מנהלים ועובדים להשגת מטרות הארגון.

ארגז הכלים של זאב

אימון וסדנאות בהתנסויות חווייתיות – סדרה של משחקים, תרגילים, שאלונים, סיפורים ועוד, המיועדים למאמנים, מנחי קבוצות וסדנאות, אנשי הדרכה בארגונים. 

אימון אישי ועסקי

אימון - אישי, עסקי, ניהולי, ארגוני, לפיתוח קריירה, מציאת עבודה, שיפור תקשורת עם הסביבה, שיפור תפקוד בבית ובעבודה, התמודדות עם דרישות סותרות מגורמים שונים ועוד...

חשוב לי מאוד להביע את הערכתי ותודתי אלייך. אתה מלווה אותי באימונים תקופה ארוכה. אחד הדברים המשמעותיים ביותר עבורי- שלמדתי ממך! למדתי ממך- קודם כל- תמיד לחשוב אחרת, לחשוב הפוך, לחשוב שונה, לראות עוד דבר שנסתר מהעין, לחשוב מחוץ לקופסא, להיות יצירתי, לחבר היגיון לרגש ולהתחבר תמיד למקום הגבוה והחיובי שבי. תודה שאתה מעביר את חוכמתך, טוב ליבך ושומר על צניעות שמעוררת השראה.

ואוו!!! האימון אתמול היה מבין האימונים המאתגרים והמשמעותיים שחוויתי איתך. נפלו לי כל כך הרבה אסימונים ובעיקר למדתי *להרגיש*

ניתן לקיים ייעוץ בשיחה פנים אל פנים, בטלפון או בשיחת וידאו ואפילו באימייל. השאירו פרטים ואחזור אליכם

או התקשרו

lobaomatalon

052-2694344

© כל הזכויות שמורות לזאב מטלון. עיצוב ובניית האתר- סטודיו איל פנחסי www.brandnpack.co.il